Kilka przydatnych informacji o dronach

Dron wyposażony w dobrej jakości kamerę może zostać użyty przez profesjonalistę do nagrywania ślubu, czy innych ważnych imprez okolicznościowych. Może również posłużyć jako zabawka dostarczająca wiele zabawy z latania. Niektóre drony, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, służą jako narzędzia np. do różnego rodzaju pomiarów. Na rynku możemy znaleźć wiele modeli tego urządzenia różniące się jakością, możliwościami i ceną.

Przed zakupem takiego sprzętu warto pokusić się o wynajem drona. Dzięki takiej usłudze będziemy mogli sprawdzić jak wygląda profesjonalna obsługa tego urządzenia oraz przekonać się, czy naprawdę dostarczy tylu emocji, ilu oczekiwaliśmy oraz zapewnia filmy czy kadry jakie nam się marzą. Kraków posiada wiele pięknych miejsc, w których możemy polatać taką zabawą i nagrać lub sfotografować niesamowite widoki. Krakowska firma RentGrandfox – www.rentgrandfox.pl/dron/ – wynajmuje drona wraz z obsługą już od kilkuset złotych! Jest to rozwiązanie, które zagwarantuje nam zarówno dobrej jakości film, jak i możliwość przypatrzenia się jak obsługują drona fachowcy.

Kraków - dron dji phantom 3 z obsługa

Zanim zdecydujemy się na taki sprzęt należy pamiętać, że w Polsce regulacje prawne dopuszczają przelot takiego sprzętu, jeśli będzie on w zasięgu naszego wzroku i jeśli pozostaje w niekontrolowanej strefie powietrznej znajdującej się 3000m nad ziemią. Drony o wadze powyżej 25 kilogramów powinny przejść badania techniczne, a ich użytkownicy powinni posiadać zezwolenie na użytkowanie.

Współczesne drony mają szerokie zastosowanie. Są wykorzystywane do filmowania ślubów oraz innych ważnych uroczystości. Wykorzystuje się je w przemyśle i kartografii. Dostarczają one też wiele rozrywki zwykłemu użytkownikowi. Może on bowiem wykonać filmy i zdjęcia z lotu ptaka, które będą niepowtarzalne i wyjątkowe.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *