Sprawdzone pomysły na aranżację

panele szklaneKupiliście mieszkanie z rynku wtórnego. Piękna lokalizacja, odpowiedni metraż, niska cena. Jednak poprzedni właściciel absolutnie nie miał gustu jeśli chodzi o wystrój wnętrz. W łazience straszą czarne płytki w zielone kwiatki, a ściany w kuchni pamiętają jeszcze czasy komunizmu? Jeśli nie stać was teraz na kucie ścian i gruntowny remont, z pomocą przyjdą tańsze i sprytniejsze rozwiązania.

Czy wiesz, że obecnie dostępne są farby do płytek łazienkowych? Najłatwiej jest kupić je przez internet. Do wyboru jest cała paleta kolorów. Możesz pomalować płytki na biało, a wybrane pasy pokryć innym kolorem. Taka farba zakrywa także fugi. Pamiętaj jednak, żeby wcześniej kafelki dokładnie umyć i pozbyć się ewentualnej pleśni z fug przy pomocy specjalistycznych preparatów. Jest także sposób na obskurną podłogę w łazience. Możesz położyć na niej drewniane panele. W sklepach budowlanych znajdziesz takie z drewna odpowiednio zabezpieczonego przed działaniem wilgoci.

W kuchni możesz użyć tego samego sposobu albo postawić na ciekawsze rozwiązanie. Możesz zastosować specjalne panele szklane do kuchni. Masz tutaj do wyboru dwie opcje. Po pierwsze, na ścianę lub na stare płytki można przykleić fototapetę, a na nią położyć szklane panele. Po drugie, możesz wybrać panele już bezpośrednio z nadrukiem zdjęcia na szkle. Taką kuchnię jest też bardzo łatwo utrzymać w czystości. Po prostu przecierasz ściany płynem do szyb. To bardzo modny i efektowny sposób.

Pamiętaj, zawsze znajdzie się jakiś sposób by tanio i szybko uratować źle urządzone mieszkanie!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *